Вт

07

фев

2017

Федерація сучасного п’ятиборства України, ФСТ «Динамо» та ЦСК ЗСУ уклали Меморандум про співпрацю

Новини Федерації

    3 лютого у місті Києві відбулося засідання членів Федерації сучасного п’ятиборства України. Одним з найважливіших питань порядку денного було підписання Меморандуму про співпрацю з Центральним спортивним клубом Збройних сил України та фізкультурно-спортивним товариством «Динамо».


Метою Меморандуму є поєднання зусиль ФСПУ  та двох найпотужніших спортивних організацій  країни: Центрального спортивного клубу ЗСУ та ФСТ «Динамо» для розвитку та популяризації  сучасного п’ятиборства та його субвидів (біатлу, триатлу, лазор рану та шкільного біатлону).

 

Для цього передбачається співпраця за такими  ключовими напрямами:   розвиток  інфраструктури для проведення змагань і тренувального процесу,  соціальний захист спортсменів шляхом сприяння призову до штатних команд правоохоронних органів  та ЦСК ЗСУ, а також  надання допомоги спортсменам з працевлаштуванням після завершення спортивної кар’єри.

 

   «Укладання Меморандуму є свідченням, що  «Динамо» і ЦСК ЗСУ – не конкуренти, а  партнери  в  сфері розвитку сучасного п’ятиборства та виховання спортсменів. Наша  спільна мета -  щоб українські спортсмени,  серед яких є майбутні олімпійські чемпіони, за нинішніх складних умов мали  все необхідне для підготовки. І для цього маємо  спільно працювати», - підкреслив Віктор Корж.

 

    У свою чергу президент ФСПУ  Ігор Панін зазначив, що саме Федерація  виступила ініціатором  документу.

 

«Це  не випадково. Адже ми  розуміємо наскільки важливим  є  сучасне п’ятиборство в контексті підготовки спортсменів, які проходять службу у ЗСУ та   правоохоронних органах, - зазначив  Ігор Панін.

 

- Історично склалося, що відродження сучасного п’ятиборства пов’язано саме з офіцерською підготовкою. До 1948 року навіть займатися цим видом спорту  могли виключно офіцери, і це було основою  їхньої підготовки у  військових формуваннях. Меморандум передбачає  чимало  спільних заходів з боку усіх  структур,  які його уклали. Зі  свого боку ФСПУ гарантує чесний та неупереджений підхід до формування збірних команд  виключно на засадах спортивного принципу», - підсумував  він.

 

    Федерація сучасного п’ятиборства України висловлює щиру подяку керівництву Центрального спортивного клубу ЗСУ в особі Височіна В. П та керівництву ФСТ «Динамо» у особі Коржа В.П.


      Крім того на засіданні були обговорені напрямки подальшого розвитку та популяризації сучасного п’ятиборства в Україні;  було розглянуте питання переходу українських спортсменів у Федерації інших країн і дана відповідна оцінка.

ЧОЛОВІКИ

1. Павло Тимощенко
86.0
2. Павло Зведенюк
 63,0

3. Юрій Федечко

 39.0
4. Денис Павлюк  36.0
5. Олександр Коваль  33.0

ЖІНКИ

1. Валерія Пермикіна 40.0
2. Катерина Шуплякова
  36.0
3. Наталія Левченко
33.0
4. Зінаїда Батрак
31.0
5. Анастасія Бушуєва
29.0

НАШІ СПОНСОРИ

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

free counters